-PRE ORDER- Genshin Impact Memory of Dust Vinyl (LP) Gift Box
Manufacturer: miHoYo
- Series: Genshin Impact
- Š miHoYo All Rights Reserved
$199.99
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Vinyl Collection; Size: approx. 327mm x 325mm x 8mm, Material: PVC, Paper
Score Book; Size: approx. A4 size, Material: Leather, Paper
Commemorative Ticket; Size: approx. 140mm x 60mm, Material: Zinc
(MHY00210)
| SKU | MHY00210 |
| Barcode # | 6976525002109 |
| Brand | miHoYo |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.032000000m3 |