-PRE ORDER- Fuwa Petit Yuta Okkotsu Plush (M)
Manufacturer: SEGA
- Series: Jujutsu Kaisen Culling Game
- Pre-Orders Close: 25 May 2026
- ŠčĽčŚä¸ă ďźéčąç¤žăťĺŞčĄĺťťćŚčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $59.95
$44.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
W10cmxD10cmxH20cm Polyester
(SEG02748)
| SKU | SEG02748 |
| Barcode # | 4582733468716 |
| Brand | Sega |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |