-PRE ORDER- Final Fantasy XIV Travel Pouch Set
Manufacturer: Square Enix
- Series: Final Fantasy XIV
- Pre-Orders Close: 13 June 2026
- Š SQUARE ENIX
$100.99
Estimated Arrival 31 December 2026
$20.20 Pre-order Deposit.
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: Flat Pouch (Small) : approx. 15 x 11cm | Flat Pouch (Large) : approx. 23 x 15cm | Packing Pouch (Small) : approx. 31 x 23 x 10cm | Packing Pouch (Middle) : approx. 31 x 28 x 11cm | Packing Pouch (Large) : approx. 43 x 33 x 12cm
Material: Polyester
Material: Polyester
(SQE01623)
| SKU | SQE01623 |
| Barcode # | 4988601278232 |
| Brand | Square Enix |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Shipping Cubic | 0.105000000m3 |