-PRE ORDER- Final Fantasy XIV Fake Leather Charm Fat Chocobo Cookie
Manufacturer: Square Enix
- Series: Final Fantasy XIV
- Š SQUARE ENIX
$25.99
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: Approx. W50ĂH55mm
Material:PU Leather
Material:PU Leather
(SQE01664)
| SKU | SQE01664 |
| Barcode # | 4988601395618 |
| Brand | Square Enix |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |