-PRE ORDER- Dragon Quest Smile Slime Plush M Prince of Midenhall Slime [Re-release]
Manufacturer: Square Enix
- Series: Dragon Quest Series
- Pre-Orders Close: 02 May 2026
- Šä¸ćĄé¸ă稲ç°ćľŠĺ¸ďźéčąç¤žăťăă¤ăŽĺ¤§ĺéşčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäźăťăăŹăćąäşŹ ŠSQUARE ENIX CO., LTD.
$41.39
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 September 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 11cm
Material: Polyester
Material: Polyester
(SQE01254)
| SKU | SQE01254 |
| Barcode # | 4988601272445 |
| Brand | Square Enix |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.001100000m3 |