-PRE ORDER- Dragon Quest Metallic Monsters Gallery Restless Armour [Re-release]
Manufacturer: Square Enix
- Series: Dragon Quest Series
- Pre-Orders Close: 11 April 2026
- Šä¸ćĄé¸ă稲ç°ćľŠĺ¸ďźéčąç¤žăťăă¤ăŽĺ¤§ĺéşčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäźăťăăŹăćąäşŹ ŠSQUARE ENIX CO., LTD.
$53.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 October 2026
$10.80 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H60mm x W70mm
Material: Diecast
Material: Diecast
(SQE00312)
| SKU | SQE00312 |
| Barcode # | 4988601254878 |
| Brand | Square Enix |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |