-PRE ORDER- Dimension Witch Eclipse 1/6 Scale Figure
Manufacturer: Stargazer
- Series: Brown Dust 2
- Pre-Orders Close: 24 October 2026
- Š NEOWIZ & GAMFS N inc. All rights reserved.
$661.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 July 2027
$132.30 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Under the planning and production of Stargazer, from the popular mobile game "BROWNDUST2", the character "Eclipse" are now available as 1/6 scale figure in her character costume "Dimension Witch"! Her graceful, dance-like pose, along with the flowing sculpt of her hair and outfit, creates a dreamy silhouette that fully captures her charm. Enjoy the mysterious beauty of Eclipse in your collection!
Product Size: 1/6 scale, about 310mm in height
Material: PVC + ABS + resin
Product Size: 1/6 scale, about 310mm in height
Material: PVC + ABS + resin
(SGZ00004)
| SKU | SGZ00004 |
| Barcode # | 6942625542579 |
| Brand | Stargazer |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.021875000m3 |