-PRE ORDER- Chino Cafe Style 1/7 Scale
Manufacturer: PLUM PMOA
- Series: Is the Order a Rabbit?
- Pre-Orders Close: 18 May 2026
- ŠKoiăťčłć礞ďźă注ćăŻčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäźă§ăă??
RRP $229.95
$185.24
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 October 2026
$37.05 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted 1/7scale PVC figure. Approximately 210mm in height.
(PLM00150)
| SKU | PLM00150 |
| Barcode # | 4582362389734 |
| Brand | PLUM PMOA |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.005625000m3 |