-PRE ORDER- Cape Tapi-nui Plush Bakugo Katsuki
Manufacturer: TAPIOCA
- Series: My Hero Academia
- Š ĺ čśčĺšłďźéčąç¤žăťĺăŽăăźăăźă˘ăŤăăă˘čŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
$69.99
Estimated Arrival 31 December 2026
$14.00 Pre-order Deposit.
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 15cm x 11cm
Material: Polyester
Material: Polyester
(TAP00355)
| SKU | TAP00355 |
| Barcode # | 4580831926060 |
| Brand | TAPIOCA |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |