-PRE ORDER- BiCute Pure Figure Marin Kitagawa
Manufacturer: FuRyu
- Series: My Dress-Up Darling
- ŠçŚç°ćä¸/SQUARE ENIX¡ăçăćă製ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $49.95
$44.99
SAVE $4.96 (10%)
Estimated Arrival 31 July 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Painted with ATBC-PVC & ABS & POLYESTER FIBERS. Approximately 260mm in height.
(FUR01554)
| SKU | FUR01554 |
| Barcode # | 4571623506645 |
| Brand | FURYU |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.005000000m3 |