POP UP PARADE SP Bondrewd
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Made in Abyss
- Š 2017 ă¤ăăăăă˛ă¨ăťçŤšć¸ćżďźăĄă¤ăă¤ăłă˘ăăščŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $179.95
$154.99
SAVE $24.96 (14%)
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
A special POP UP PARADE figure is here!
POP UP PARADE SP is a branch of POP UP PARADE figures that transcends the boundaries of the regular POP UP PARADE lineup with special surprises! This installment features a special figure that's large and dynamic!
In addition to the standard mask, a version with a slit that will light up when used with Hiromisangyo's Milight 316W LED is also included.
Painted plastic non-scale complete product with stand included. Approximately 210mm in height.
POP UP PARADE SP is a branch of POP UP PARADE figures that transcends the boundaries of the regular POP UP PARADE lineup with special surprises! This installment features a special figure that's large and dynamic!
In addition to the standard mask, a version with a slit that will light up when used with Hiromisangyo's Milight 316W LED is also included.
- Please note that Hiromisangyo's Milight 316W LED is not included.
Painted plastic non-scale complete product with stand included. Approximately 210mm in height.
(GSC05351)
| SKU | GSC05351 |
| Barcode # | 4580416927864 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.010000000m3 |