One Piece WCF - The Great Pirates 100 Landscapes - Vol.7 - Blackbeard
Manufacturer: Banpresto
- Series: One Piece
- Š尞ç°ć ä¸éďźéčąç¤žăťăă¸ăăŹăăťćąć ă˘ăăĄăźăˇă§ăł
$17.99
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: Approx 7cm Tall
(BAP01997)
| SKU | BAP01997 |
| Barcode # | 4983164184792 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000275000m3 |