Nendoroid Robin
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Honkai: Star Rail
- Copyright © COGNOSPHERE. All Rights Reserved
RRP $129.95
$119.99
SAVE $9.96 (8%)
In Stock
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular game "Honkai: Star Rail" comes a Nendoroid of Robin!
Face plates:
· Smiling face
· Singing face
· Gentle face
Optional parts:
· Microphone
· Ultimate skill effect sheet
· Smartphone
· Other optional parts for different poses.
Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates:
· Smiling face
· Singing face
· Gentle face
Optional parts:
· Microphone
· Ultimate skill effect sheet
· Smartphone
· Other optional parts for different poses.
Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC05886)
| SKU | GSC05886 |
| Barcode # | 4580590205734 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |