Nendoroid Lance Crown
Manufacturer: ORANGE ROUGE
- Series: Mashle
- Šç˛ćŹ ä¸ďźéčąç¤žăťăăăˇăĽăŤčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $99.95
$91.99
SAVE $7.96 (8%)
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
"I'll be the last one standing. Nobody else."
From "Mashle: Magic and Muscles" comes a Nendoroid of Lance Crown!
Face plates:
- Composed face
- Sideways glancing face
- Lovestruck face
Optional parts:
- Wand
- Locket
- Other optional parts for different poses.
(GSC04149)
Product Details
- Product Name
- Nendoroid Lance Crown
- Series
- Mashle: Magic and Muscles
- Manufacturer
- ORANGE ROUGE
- Category
- Nendoroid
- Specifications
- Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
- Sculptor
- Shichibee (Matsuda Model)
- Cooperation
- Nendoron
- Planning/Production
- Good Smile Company
- Released by
- ORANGE ROUGE
- Distributed by
- Good Smile Company
- This product does not balance on its own. Please use the included stand.
- Please note that images shown may differ from the final product.
- Paintwork is done partially by hand and therefore final products may vary.
©ç˛ćŹ ä¸ďźéčąç¤žăťăăăˇăĽăŤčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
| SKU | GSC04149 |
| Barcode # | 4580590176850 |
| Brand | ORANGE ROUGE |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |