Nendoroid Kyoya Hibari 2.0
Manufacturer: ORANGE ROUGE
- Series: REBORN!
- Š夊éćďźéčąç¤žăťăăŹăćąäşŹăťăŞăăźăłčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $109.95
$99.99
SAVE $9.96 (9%)
Estimated Arrival 6 May 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the anime series "REBORN!" comes a an updated version of Nendoroid Kyoya Hibari, the lone wolf Vongola family guardian!
Face plates:
¡ Grinning face
¡ Expressionless face
¡ Displeased face
Optional parts:
¡ Tonfas
¡ Cloud attribute fire effect
¡ Hibird
¡ Other optional parts for different poses. Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC06476)
| SKU | GSC06476 |
| Barcode # | 4571697186330 |
| Brand | Orange Rouge |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |