Nendoroid Doll Animal Hand Parts Set Black
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Nendoroid Doll
- Š GOOD SMILE COMPANY
RRP $16.99
$14.99
SAVE $2.00 (12%)
In Stock
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Presenting new animal hand and feet parts for your Nendoroid Dolls!
Presenting a set of hands and feet based on animals for use with your Nendoroid Dolls. The hand parts can be used with both your Nendoroid Dolls and Nendoroids. Parts come in either black, white or brown colors. Don't miss the adorable pink paw pads on each part! Enjoy displaying them with your Nendoroids and Nendoroid Dolls!
*May not be compatible with certain Nendoroids depending on the character design.
(GSC01447)
| SKU | GSC01447 |
| Barcode # | 4580590123267 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |