Nendoroid Anis
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: GODDESS OF VICTORY: NIKKE
- ©SHIFT UP CORP.
RRP $114.95
$105.99
SAVE $8.96 (8%)
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
"As if! I adore the Commander!"
From the popular smartphone game "GODDESS OF VICTORY: NIKKE" comes a Nendoroid of Anis!
Face plates:
· Smiling face
· Angry face
· Goofy face
Optional parts:
· Hat
· Gun
· Other optional parts for different poses.
Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
From the popular smartphone game "GODDESS OF VICTORY: NIKKE" comes a Nendoroid of Anis!
Face plates:
· Smiling face
· Angry face
· Goofy face
Optional parts:
· Hat
· Gun
· Other optional parts for different poses.
Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC04577)
| SKU | GSC04577 |
| Barcode # | 4580590179523 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.007000000m3 |