NARUTO Shippuden Leather Pass Case 06 Gaara
Manufacturer: CS.FRONT
- Series: NARUTO Shippuden
- Š2002 MASASHI KISHIMOTO / 2007 SHIPPUDEN All Rights Reserved.
WAS $24.99
NOW $18.74
Sale Ends in
00:00 am, 2 April 2026
In Stock
On Sale
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 102mm x 72mm
(CSF00050)
| SKU | CSF00050 |
| Barcode # | 4580724273332 |
| Brand | CS.FRONT |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000075000m3 |