Nanakusa Nazuna Full Color Pass Case
Manufacturer: Cospa
- Series: Call of The Night
- Ⓒ2022コトヤマ・小学館/「よふかしのうた」製作委員会
$24.99
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size Approx: 10.5cm x 7cm
Material: Synthetic Leather
(CSP02136)
| SKU | CSP02136 |
| Barcode # | 4549970265997 |
| Brand | Cospa |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000150000m3 |