Lookup Kento Nanami [Re-release]
Manufacturer: Megahouse
- Series: Jujutsu Kaisen
- ŠčĽčŚä¸ă ďźéčąç¤žăťĺŞčĄĺťťćŚčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $69.99
$64.99
SAVE $5.00 (7%)
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Pre-painted Figure
Size: Approx. H100mm
Material: PVC
(MGH00516)
| SKU | MGH00516 |
| Barcode # | 4535123839696 |
| Brand | Megahouse |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |