Kingdom Hearts Key Blade Key Chain Oathkeeper 2021 Ver.
Manufacturer: Square Enix
- Series: Kingdom Hearts
- ÂŠď¸ Disney
$32.99
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. 160mm
(SQE00554)
| SKU | SQE00554 |
| Barcode # | 4988601357845 |
| Brand | Square Enix |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000150000m3 |