[IN-STORE] Ichiban Kuji Yu Yu Hakusho Dark Tournament Edition Vol.3
Manufacturer: Bandai
- Series: Yu Yu Hakusho
- ĺä˝ďźĺ¨ć¨ŤçžŠĺăĺš˝âéâç˝ć¸ăďźéčąç¤žăă¸ăŁăłăăłăăăŻăšăĺďźăŠYoshihiro Togashi 1990ĺš´ďź1994ĺš´ăŠă´ăăďźéčąç¤ž
$20.00
80 Tickets Remaining!
In Stock
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.

![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| A Prize: Figure | B Prize: Figure | C Prize: Figure | D Prize: Figure | E Prize: Figure |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| F Prize: Figure (random) | G Prize: Sticker | H Prize: Hand Towel | I Prize: Rubber Stand (Random) | LAST Prize: Figure |
** If an item's design is not Random and can be selected from an assortment, we will contact you after the live stream draw to select the design. Availability is on a first come first serve basis.
** The Prize remaining in the KUJI is updated after each draw.
(KUJIYYK68006)
| SKU | KUJIYYK68006 |
| Barcode # | 4573102680068 |
| Brand | Bandai |
| Shipping Weight | 0.0900kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |









