[IN-STORE] Ichiban KUJI Sword Art Online: Game Project Memory Defrag Part 1
In-store Kuji Set
Manufacturer: Banpresto
- Series: Sword Art Online
- Š2017 ĺˇĺ 礍ďźďźŤďźĄďź¤ďźŻďźŤďźĄďźˇďźĄăă˘ăšăăźăťăĄăăŁă˘ăŻăźăŻăšďźSAO-A ProjectăŠBANDAI NAMCO Entertainment Inc.
$16.00
0 Tickets Remaining!
Sold Out
Not Available Online. In-store Only
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.

![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| A Prize: Figure | B Prize: Figure |
C Prize: Illustration Board |
D Prize: Glass | E Prize: Folder Set |
![]() |
![]() |
|||
| F Prize: Rubber Charm | LAST Prize: Illustration Board |
(KUJISAO56345)
| SKU | KUJISAO56345 |
| Barcode # | 4573102563453 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.0900kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |






