- Series: Dragon Ball Z
- Šăăźăăšăżă¸ăŞďźéčąç¤žăťćąć ă˘ăăĄăźăˇă§ăł
$22.00
0 Tickets Remaining!
Sold Out
In-Store Set. Not available to order online.
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.

![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| A Prize: Figure | B Prize: Figure | C Prize: Figure | D Prize: Figure | E Prize: Figure (Random) |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
| F Prize: Acrylic Stand | G Prize: Towel | H Prize: Illustration Board | LAST Prize: Figure |
(KUJIDBZ62550)
| SKU | KUJIDBZ62550 |
| Barcode # | 4573102625502 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.0900kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |








