[IN-STORE] Ichiban Kuji Dandadan The Occultic Battle Begins!
Manufacturer: Banpresto
- Series: Dandadan
- Šéžĺš¸äź¸ďźéčąç¤žăťăăłăăăłčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
$18.00
0 Tickets Remaining!
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.

![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| A Prize: Figure | B Prize: Acrylic Board | C Prize: Cushion | D Prize: Acrylic Stand | E Prize: Clear File & Sticket |
![]() |
![]() |
![]() |
||
| F Prize: Acrylic Stand | G Prize: Rubber Charm | Last Prize: Figure |
** If an item's design is not Random and can be selected from an assortment, we will contact you after the live stream draw to select the design. Availability is on a first come first serve basis.
** The Prize remaining in the KUJI is updated after each draw.
(KUJIDAN64529)
| SKU | KUJIDAN64529 |
| Barcode # | 4573102645296 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.0900kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000125000m3 |







