Honkai: Star Rail Robin INSIDE CD Album
Manufacturer: miHoYo
- Series: Honkai: Star Rail
- Copyright Š COGNOSPHERE. All Rights Reserved
$29.99
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Contains: CD Disc, Lyric Book, Badge, Laser Card
Size: CD Disc: approx. 12cm diameter / Lyric Book: approx. 16cm x 16cm / Badge: approx. approx. 58mm diameter / Laser Card: approx. 8.6cm x 5.5cm
Size: CD Disc: approx. 12cm diameter / Lyric Book: approx. 16cm x 16cm / Badge: approx. approx. 58mm diameter / Laser Card: approx. 8.6cm x 5.5cm
(MHY11347)
| SKU | MHY11347 |
| Barcode # | 6942421113478 |
| Brand | miHoYo |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |