HG 1/144 Gundam Aerial Rebuild [MODEL KIT]
Manufacturer: Bandai
- Series: Mobile Suit Gundam The Witch from Mercury
- ŠĺľéăťăľăłăŠă¤ăş
RRP $34.99
$30.99
SAVE $4.00 (11%)
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
(G5065096)
| SKU | G5065096 |
| Barcode # | 4573102650962 |
| Brand | BANDAI |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.008750000m3 |