Fuwapetit Plush Kamishiro Rui Full Power! Wonder Halloween! (M)
Manufacturer: SEGA
- Series: Hatsune Miku
- © Crypton Future Media, INC. www.piapro.net
RRP $74.95
$68.99
SAVE $5.96 (8%)
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
W15×D10×H20cm
Polyester
Polyester
(SEG01162)
| SKU | SEG01162 |
| Barcode # | 4580779527879 |
| Brand | SEGA |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004500000m3 |