Figuarts mini Tengen Uzui Sound Breathing
Manufacturer: Tamashii Natioins
- Series: Demon Slayer
- ©Koyoharu Gotoge / SHUEISHA, Aniplex, ufotable
$59.99
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Your favorite characters, stylized and squashed down to adorable palm-sized proportions with lifelike eyes and simple posability. Tengen Uzui Sound Breathing from the anime series "Kimetsu no Yaiba: Demon Slayer" joins Figuarts mini!
Set Contents:
Main Body
Arm option parts
Stand
Product type: PVC、ABS
Product size: 100mm
(TMN00530)
| SKU | TMN00530 |
| Barcode # | 4573102640420 |
| Brand | Tamashii Natioins |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |