Chozo Art Collection Stone Mask
Manufacturer: Medicos Entertainment
- Series: JoJo's Bizarre Adventure: Phantom Blood
- LUCKY LAND COMMUNICATIONS/éčąç¤ž
RRP $404.95
$344.99
SAVE $59.96 (15%)
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
PU / Finished painted figure / 1/1 scale / Height: approx. 250mm
(MED00134)
| SKU | MED00134 |
| Barcode # | 4570188454309 |
| Brand | Medicos Entertainment |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.010000000m3 |