-PRE ORDER- Desktop Cute Figure Aya Tojo School Uniform Ver.
Manufacturer: Taito
- Series: Ichigo 100%
- Pre-Orders Close: 11 May 2026
$35.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 October 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
(TAI00648)
| SKU | TAI00648 |
| Barcode # | 840342405350 |
| Brand | Taito |
| Shipping Weight | 0.2900kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004500000m3 |