-PRE ORDER- Final Fantasy XIV Mini Case Soul Crystal
Manufacturer: Square Enix
- Series: Final Fantasy XIV
- Pre-Orders Close: 13 June 2026
- Š SQUARE ENIX
$20.99
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. W5.7cm x H4.7cm x D1.5cm
Material: Zinc Alloy, ABS
Material: Zinc Alloy, ABS
(SQE01635)
| SKU | SQE01635 |
| Barcode # | 4988601283281 |
| Brand | Square Enix |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.000060000m3 |