-PRE ORDER- Final Fantasy XIV Pair Status Effect Pin Badge Set Closed Position
Manufacturer: Square Enix
- Series: Final Fantasy XIV
- Pre-Orders Close: 13 June 2026
- Š SQUARE ENIX
$35.99
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. W2.2cm x D1cm x H2.6cm
Material: Brass, Expoxy Resin
Material: Brass, Expoxy Resin
(SQE01627)
| SKU | SQE01627 |
| Barcode # | 4988601278454 |
| Brand | Square Enix |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000018000m3 |