-PRE ORDER- Music Box Crono & Marle A Distant Promise
Manufacturer: Square Enix
- Series: Chrono Trigger
- Pre-Orders Close: 16 May 2026
- Š SQUARE ENIX
$52.99
Estimated Arrival 31 December 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. W60mm x D50mm x H40mm
Material: Acrylic Resin, Iron, Zinc Alloy
Material: Acrylic Resin, Iron, Zinc Alloy
(SQE01610)
| SKU | SQE01610 |
| Barcode # | 4988601276764 |
| Brand | Square Enix |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000210000m3 |