-PRE ORDER- Mochimochi Mascot OP Vol. 1 Mikazuki Munechika
Manufacturer: SK Japan
- Series: Touken Ranbu
- Š2015-2020 DMM GAMES/Nitroplus
$33.99
Sold Out
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H62mm x W65mm x D105mm
(SKJ00090)
| SKU | SKJ00090 |
| Barcode # | 4544815093414 |
| Brand | SK Japan |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000539000m3 |