-PRE ORDER- MiSide Mini Memory Cappie
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: MiSide
- Pre-Orders Close: 13 July 2026
- Š AIHASTO All Rights Reserved.
RRP $59.95
$44.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From "MiSide" comes a chibi figure of Cappie! Be sure to add your precious memories of her to your collection!
Mini Memory is a new chibi figure series featuring figures inspired by scenes from various series. Be sure to add them to your collection and make these special memories a part of your daily life! Painted plastic non-scale figure with stand included. Approximately 90mm in height.
Mini Memory is a new chibi figure series featuring figures inspired by scenes from various series. Be sure to add them to your collection and make these special memories a part of your daily life! Painted plastic non-scale figure with stand included. Approximately 90mm in height.
(GSC07885)
| SKU | GSC07885 |
| Barcode # | 4580828678262 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001500000m3 |