-PRE ORDER- Junko Enoshima Bunny Version 1/3 Scale
Manufacturer: FREEing
- Series: Danganronpa: Trigger Happy Havoc
- Pre-Orders Close: 20 July 2026
- ŠSpike Chunsoft Co., Ltd. All Rights Reserved.
RRP $1,119.95
$902.49
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 May 2027
$180.50 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular high-speed deduction action game "Danganronpa: Trigger Happy Havoc" comes an enormous 1/3 scale figure of Junko Enoshima! Her original bunny costume features a unique black and white monochrome color scheme that's a perfect fit for the series' setting. Her belly button is covered with the same fishnet tights that extend down to her feet, and her stunning pose is truly unique. Be sure to add this impressively large figure, as well as the soon-to-be-announced Chiaki Nanami: Bunny Ver. (1/3 Scale), to your collection! Painted plastic 1/3 scale complete product with stand included. Approximately 650mm in height.
(GSC07865)
| SKU | GSC07865 |
| Barcode # | 4570001515095 |
| Brand | FREEing |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.700m |
| Shipping Cubic | 0.250250000m3 |