-PRE ORDER- POP UP PARADE Hatsune Miku Glasses x Cafe Version
Manufacturer: Good Smile Copany
- Series: Hatsune Miku
- Pre-Orders Close: 01 June 2026
- Š Crypton Future Media, INC. www.piapro.net
RRP $99.95
$74.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 December 2026
$14.99 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
What if Hatsune Miku worked at a cafe? This POP UP PARADE figure is based on an original illustration!
Painted plastic non-scale complete product with stand included. Approximately 180mm in height.
(GSC07826)
| SKU | GSC07826 |
| Barcode # | 4570232581975 |
| Brand | Good Smile Copany |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.012500000m3 |