-PRE ORDER- PLAMAX Turbo Granny Beckoning Cat [MODEL KIT]
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Dandadan
- Pre-Orders Close: 06 July 2026
- Šéžĺš¸äź¸ďźéčąç¤žăťăăłăăăłčŁ˝ä˝ĺ§ĺĄäź
RRP $89.95
$67.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
$13.49 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the anime series "Dandadan" comes a plastic model of Turbo Granny (Beckoning Cat)! Pulling and releasing the golden ball causes Turbo Granny to flail violently. Assemble your very own Turbo Granny by hand!
¡ Snap-fit model (no adhesive required).
¡ Spring-loaded mechanism included.
¡ Face parts are pad-printed.
¡ Pre-painted parts included.
¡ Stickers included for recreation of various colors. Ready-to-assemble non-scale plastic model kit. Model approximately 150mm in length.
(GSC07776)
| SKU | GSC07776 |
| Barcode # | 4570232580657 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.008750000m3 |