-PRE ORDER- Atelier Ryza Original Illustration Rubber Mat Ryza / Cowgirl
Manufacturer: Curtain Tamashii
- Series: Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout
- Pre-Orders Close: 30 May 2026
- Š2020 KOEI TECMO GAMES CO., LTD. All rights reserved.
$67.99
Estimated Arrival 31 October 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: W60cm x H35cm, Thickness: 2mm
Material: Polyester, Rubber
Material: Polyester, Rubber
(CUR00337)
| SKU | CUR00337 |
| Barcode # | 4571608523414 |
| Brand | Curtain Tamashii |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.003500000m3 |