-PRE ORDER- Chibi Style Plush Gypceros
Manufacturer: Capcom
- Series: Monster Hunter
- Pre-Orders Close: 13 July 2026
- Š CAPCOM CO.,LTD. ALL RIGHTS RESERVED.
RRP $59.95
$44.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 March 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Polyester product. Approximately 195mm in height, 190mm in width, 185mm in depth.
(CAP00457)
| SKU | CAP00457 |
| Barcode # | 4976219139120 |
| Brand | Capcom |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.007220000m3 |