-PRE ORDER- Resident Evil Requiem Metal Keychain Raccoon City Welcome Sign
Manufacturer: Capcom
- Series: Resident Evil Requiem
- Pre-Orders Close: 08 June 2026
- ŠCAPCOM
RRP $14.95
$11.21
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Material: Zinc alloy. Size: Approximately 35mm in height, 65mm in width, 4mm in depth.
(CAP00452)
| SKU | CAP00452 |
| Barcode # | 4976219140072 |
| Brand | CAPCOM |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000150000m3 |