-PRE ORDER- Character Rubber Mat Slim Cafe Stella and the Reaper's Butterflies Shiki Natsume Waitress Ver.
Manufacturer: Broccoli
- Series: Cafe Stella and the Reaper's Butterflies
- Pre-Orders Close: 02 May 2026
- Š2021 YUZUSOFT / JUNOS inc. / NekoNyan - All rights reserved.
$69.99
Estimated Arrival 30 November 2026
$14.00 Pre-order Deposit.
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: W60cm x H35cm, Thickness: 2mm
Material: Polyester, Rubber
Material: Polyester, Rubber
(BRO00325)
| SKU | BRO00325 |
| Barcode # | 4510417693451 |
| Brand | Broccoli |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.003500000m3 |