-PRE ORDER- Synthetic Leather Deck Case W Cafe Stella and the Reaper's Butterflies Group Tea Time Ver.
Manufacturer: Broccoli
- Series: Cafe Stella and the Reaper's Butterflies
- Pre-Orders Close: 02 May 2026
- Š2021 YUZUSOFT / JUNOS inc. / NekoNyan - All rights reserved.
$101.99
Estimated Arrival 30 November 2026
$20.40 Pre-order Deposit.
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: H100mm x W80mm x D80mm
Material: PVC Synthetic Leather
Material: PVC Synthetic Leather
(BRO00323)
| SKU | BRO00323 |
| Barcode # | 4510417693437 |
| Brand | Broccoli |
| Shipping Weight | 0.1500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001200000m3 |