-PRE ORDER- POP UP PARADE Coco L Size
Manufacturer: Good Smile Company
- Series: Witch Hat Atelier
- Pre-Orders Close: 15 June 2026
- Šç˝ćľé´ďźčŹčŤç¤ž
RRP $134.95
$101.21
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 28 February 2027
$20.24 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
POP UP PARADE is bringing figure fans a brand new sense of excitement with the L line. Painted plastic non-scale complete product with stand included. Approximately 190mm in height.
(GSC07735)
| SKU | GSC07735 |
| Barcode # | 4580828678217 |
| Brand | Good Smile Company |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |