-PRE ORDER- Street Fighter 6 Sound Pita Key Juri
Manufacturer: Capcom
- Series: Street Fighter 6
- Pre-Orders Close: 04 May 2026
- ŠCAPCOM
RRP $29.95
$22.46
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
PMMA/Nickel-plated steel product. Approximately 60-65mm in height, 60mm in width, 4mm in depth.
(CAP00424)
| SKU | CAP00424 |
| Barcode # | 4976219139755 |
| Brand | CAPCOM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000042000m3 |