-PRE ORDER- Monster Hunter Chibi Style Memo Block Neon Themed
Manufacturer: Capcom
- Series: Monster Hunter
- Pre-Orders Close: 04 May 2026
- Š CAPCOM CO.,LTD. ALL RIGHTS RESERVED.
RRP $39.95
$29.96
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
paper product. Approximately 80mm in height, 80mm in width, 80mm in depth.
(CAP00414)
| SKU | CAP00414 |
| Barcode # | 4976219139595 |
| Brand | CAPCOM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000512000m3 |