-PRE ORDER- Fluffy Puffy Dancing Pochita (Ver.A)
Manufacturer: Banpresto
- Series: Chainsaw Man The Movie: Reze Arc
- Pre-Orders Close: 01 May 2026
- Š č¤ćŹăżăă/éčąç¤žăťMAPPA
RRP $39.99
$27.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H6cm
(BAP06271)
| SKU | BAP06271 |
| Barcode # | 4573102744333 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |