-PRE ORDER- Genkai Toppa Strike Gundam
Manufacturer: Banpresto
- Series: Gundam Seed
- Pre-Orders Close: 01 May 2026
- ŠĺľéăťăľăłăŠă¤ăş
RRP $39.99
$27.99
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 30 November 2026
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Size: approx. H28cm
(BAP06239)
| SKU | BAP06239 |
| Barcode # | 4573102742179 |
| Brand | Banpresto |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.005625000m3 |