-PRE ORDER- Nendoroid Kim Dan
Manufacturer: ORANGE ROUGE
- Series: Jinx
- Pre-Orders Close: 29 June 2026
- Š 2026 ë°ęłź. All rights reserved. Published by Lezhin Ent.
RRP $114.95
$86.21
Pre-order discount price ends in
Estimated Arrival 31 January 2027
$17.24 Pre-order Deposit
Calculate Shipping
Store Pickup - Sydney CBD - $0.00
Pick up at our Sydney CBD Store (10/324 Pitt St, Sydney NSW 2000). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
Store Pickup - Burwood (NSW) - $0.00
Pick up at our Burwood Store. (52 Burwood Rd, Burwood, NSW 2134). Please wait for confirmation that your order is ready for pickup after ordering.
From the popular BL comic series "Jinx" comes a Nendoroid of Kim Dan!
Face plates: ¡ Smiling face ¡ Blushing face ¡ Crying face
Optional parts: ¡ Shoulder bag ¡ Bouquet ¡ Folder ¡ Red envelope ¡ Other optional parts for different poses. Display him with Nendoroid Joo Jaekyung (https://www.goodsmile.com/en/product/1140455/)(sold separately), also up for preorder! (Set: https://www.goodsmile.com/en/product/1144339/) Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
Face plates: ¡ Smiling face ¡ Blushing face ¡ Crying face
Optional parts: ¡ Shoulder bag ¡ Bouquet ¡ Folder ¡ Red envelope ¡ Other optional parts for different poses. Display him with Nendoroid Joo Jaekyung (https://www.goodsmile.com/en/product/1140455/)(sold separately), also up for preorder! (Set: https://www.goodsmile.com/en/product/1144339/) Painted plastic non-scale articulated figure with stand included. Approximately 100mm in height.
(GSC07859)
| SKU | GSC07859 |
| Barcode # | 4580828679702 |
| Brand | Orange Rouge |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |